Oleje do łańcucha FUCHS Premium Cycle Lube

FUCHS Silkolene  – to wysokiej jakości syntetyczne oleje o niskim tarciu idealne do smarowania łańcuchów rowerowych

Do grupy olejów Fuchs Silikone dołączyły oleje do smarowania łańcuchów. Olej do łańcucha Every Day Premium Cycle Lube, do codziennego stosowania w każdych warunkach pogodowych oraz Wet Premium Cycle Lube idealny na mokre warunki pogodowe.

 

Oba pojemniki posiadają NOWE poręczne dozowanie z zamknięciem typu „Twist & Go”. Pojemnik ma pojemność 100 ml. Zalety wysokiej jakości olejów Silkolene, zostały potwierdzone w wyścigach na drogach i w terenie. Produkty FUCHS Silkolene są opracowywane przy użyciu najnowszych technologii i oferują użytkownikom znaczną poprawę wydajności pracy napędu!

Innowacyjna marka, która dzisiaj znana jest pod nazwą FUCHS Silkolene, powstała w 1908 r. dzięki przedsiębiorczej rodzinie Daltonów z miasta Belper w angielskim hrabstwie Derbyshire. Podstawą rozwoju przedsiębiorstwa było rosnące zapotrzebowanie na smary. Do 1932 roku firma zdążyła przenieść się do prestiżowej lokalizacji. Nazwa „Silkolene” szybko stała się synonimem sukcesów w wyścigach i przewagi nad konkurencją. Środki smarne Silkolene wyrobiły sobie renomę produktów stosowanych przez mistrzów.

FUCHS Silkolene to dziś globalna marka, która jest dostępna w ponad 50 krajach i ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie badań i rozwoju. Produkty Fuchs Silkolene są stosowane, certyfikowane oraz zamawiane przez czołowe, profesjonalne ekipy startujące w takich zawodach jak MotoGP, World Superbikes czy British Superbikes.

W naszej ofercie posiadamy również oleje do tłumików amortyzatora, odtłuszczacze, środki do mycia roweru oraz smary stałe.

serwis rowerowy poznań

Może Ci się również spodoba