Fusch – oleje do amortyzatorów

serwis rowerowy poznań

FUCHS Silkolene RSF – to syntetyczne oleje o niskim tarciu do przednich i tylnych amortyzatorów.

Dzięki bardzo wysokiemu wskaźnikowi lepkości Fuchs Silkolene RSF zapewniają znacznie bardziej stabilną wydajność tłumienia ze względu na mniejsze zmiany lepkości wraz ze zmianą temperatury. Wynikiem tego jest wysoki poziom stabilnej pracy zawieszenia przez cały dzień, cały okres długotrwałej pracy, bez utraty „czucia” i wydajności w porównaniu ze standardowymi płynami do zawieszeń, które tracą lepkość wraz ze wzrostem temperatury i następuje zanik tłumienia.

Zalety wysokiej jakości olejów Silkolene RSF, dostępnych w klasach 2,5 , 5 , 7,5 , 10 i 15W zostały potwierdzone w wyścigach na drogach i w terenie. Dlatego są stosowane przez wielu wiodących producentów zawieszeń rowerowych oraz eksploatowane w przemyśle motoryzacyjnym.  Oleje o różnych lepkościach można mieszać.

Innowacyjna marka, która dzisiaj znana jest pod nazwą FUCHS Silkolene, powstała w 1908 r. dzięki przedsiębiorczej rodzinie Daltonów z miasta Belper w angielskim hrabstwie Derbyshire. Podstawą rozwoju przedsiębiorstwa było rosnące zapotrzebowanie na smary. Do 1932 roku firma zdążyła przenieść się do prestiżowej lokalizacji. Nazwa „Silkolene” szybko stała się synonimem sukcesów w wyścigach i przewagi nad konkurencją. Środki smarne Silkolene wyrobiły sobie renomę produktów stosowanych przez mistrzów.

FUCHS Silkolene to dziś globalna marka, która jest dostępna w ponad 50 krajach i ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie badań i rozwoju. Produkty Fuchs Silkolene są stosowane, certyfikowane oraz zamawiane przez czołowe, profesjonalne ekipy startujące w takich zawodach jak MotoGP, World Superbikes czy British Superbikes.

Produkty Silkolene są opracowywane przy użyciu najnowszych technologii i oferują użytkownikom wymierną poprawę wydajności. Rozwiązania FUCHS Silkolene zapewniają prawdziwy „olejowy tuning”, od zastosowań turystycznych aż do wyczynowego ścigania się!

W naszej ofercie posiadamy również oleje do łańcucha, odtłuszczacze, środki do mycia roweru oraz smary stałe.

Fusch oleje do amortyzatorów
Oleje FUSCH idealne do tłumików SR Suntour – polecamy!

Link do strony producenta.