ABUS na głowie u Majki i w sklepach Eurobike!

Maja Włoszczowska – dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, złota medalistka mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB,wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy, wielokrotna mistrzyni Polski w cross-country. Zawsze podczas jazdy ma na głowie KASK! Współpracując z niemiecką firmą ABUS jeżdżąc korzysta z bezpieczeństwa tych właśnie kasków!

KASKI ABUS to MOBILNY STYL ŻYCIA!
Badanie potwierdzają, że ryzyko urazu głowy podczas wypadku rowerowego w dużej mierze zależy od posiadania dobrego kasku rowerowego na głowie. Najwyższy model waży tylko 200g! i spełnia wymagane normy bezpieczeństwa a przy tym jest niesamowicie przewiewny.

ABUS Air Braker dostępny w sklepach Eurobike

Kaski ABUS są wykonane z materiałów wysokiej jakości oraz są projektowane przez niemieckich specjalistów, którzy dbają o najmniejszy detal kasku. Od kasków dziecięcych po kaski miejskie. Na zakupy lub na trasę do biura aż po zaawansowane kaski wyścigowe – ABUS ma wszystko co potrzeba. Kaski ABUS charakteryzują się wysokim stopniem komfortu oraz dopasowania do głowy. Dobra wentylacja to również ważna sprawa. Dodatkowo w niektórych modelach zwiększa się widoczność poprzez zastosowanie zintegrowanego światła tylnego.

ABUS Polska – dostarcza topowe kaski rowerowe dla elity zawodników MTB XC. 1 czerwca 2019 podczas wyścigu Maja Race w Jeleniej Górze wręczyliśmy naszej Mistrzyni niespodziankę. Był to specjalny kask ABUS Gamechanger w malowaniu wykonanym przez designera – Pawła Swanskiego. Kask zawiera symbole i elementy ważne w biografii sportowej Mai. Zobacz jak on wygląda!!

Zapraszamy do naszych sklepów, dostępne są różne modele (takie jak AVENTOR, AIRBRAKER, VIANTOR) w kilku rozmiarach – ul. Starołęcka 18 (wejście główna brama STOMILA) i ul. Ostrowska 498 (wjazd na PARKING za Ulmą).

Może Ci się również spodoba