BLACK FRIDAY w Euro Bike Products

Black Friday i przedświąteczne wyprzedaże w Euro Bike Products

Black Friday, zwany w Polsce po prostu Czarnym Piątkiem to zwyczaj, który przewędrował do nas zza oceanu. Zgodnie z amerykańską tradycją Black Friday to ostatni piątek listopada, następujący po obchodzonym w Stanach Zjednoczonych Dniu Dziękczynienia. Zgodnie z powyższym tegoroczny Czarny Piątek przypada już bardzo niedługo, na dzień 24 listopada. Tego dnia wiele sklepów na całym świecie zorganizuje akcje wyprzedażowe na gigantyczną skalę, rozpoczynając tym samym okres zakupów w dobrych cenach przed Świętami Bożego Narodzenia.

 

 

Euro Bike Products połączy dla Państwa w tym roku przybyłą ze Stanów Zjednoczonych tradycję z naszym rodzimym, coraz powszechniejszym zwyczajem planowania wydatków przedświątecznych i kupowania najbliższym wymarzonych, przemyślanych prezentów pod choinkę. Dla naszych Klientów organizujemy tej jesieni kolejną odsłonę posezonowych wyprzedaży i to w aż trzy Eurobajkowe Piątki listopada!

Już 10 listopada 2017 roku w naszych salonach rowerowych oraz w sklepie internetowym obniżamy ceny nawet o 40 %! Akcją promocyjną obejmujemy rowery EUROBIKE, KROSS, FUJI, DOCURA oraz rowery elektryczne ECOBIKE. Dodatkowo na zainteresowanych czekać będą amortyzatory w promocyjnych przedświątecznych cenach, a także usługi serwisowe oferowane przez nasz profesjonalny zespół. Żeby zwiększyć zakupowy apetyt, w piątek 17 listopada, w drugiej odsłonie Eurobajkowych Piątków, nasza akcja obejmie kolejne akcesoria rowerowe. Wreszcie w ostatni piątek miesiąca, 24 listopada dołączymy do ogólnego szaleństwa zakupów pod hasłem Black Friday oferując Państwu specjalne ceny na cały asortyment dostępny w naszych sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym !!!

 

W Eurobajkowe Piątki, w tym w Czarny Piątek 24 listopada nasze salony rowerowe w Poznaniu przy ul. Starołęckiej 18 oraz przy ul. Szwajcarskiej 1 A (kompleks Czerwona Torebka w pobliżu Jeziora Maltańskiego) czynne będą w : piątek 10:00-18:00

Nasz sklep internetowy niezmiennie wita Państwa pod adresem www.eurobike.pl/shop/ , przy czym akcja Eurobajkowych Piątków dotyczyć będzie zakupów dokonanych przez Państwa od północy (z czwartku na piątek) do północy (z piątku na sobotę).

Już dziś zapraszamy Państwa także do polubienia i śledzenia bieżących informacji o naszej akcji na naszym facebookowym profilu: 

https://web.facebook.com/EuroBikeProducts/

Tu właśnie stale informujemy naszych Klientów o tym, co się u nas dzieje, o naszych nowościach, promocjach, akcjach wyprzedażowych i innych ciekawostkach związanych z działalnością naszą i wspieranych przez nas sportowców. 

Może Ci się również spodoba