Elektryczne Rowery Eco Bike w naszym salonie rowerowym Czerwona Torebka!

ecobike, Sklepy rowerowe, serwis rowerowy, naprawa rowerów Eurobike. Rowery Poznań i części. Rower kross, dziecięce, tanie.

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować że rozpoczęliśmy współpracę z cenioną Polską firmą EcoBike z Wrocławia. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i wprowadzamy do oferty rowery elektryczne. Można je obejrzeć i przetestować w salonie Czerwona Torebka Przy ulicy Szwajcarskiej 1A. Nasi sprzedawcy już na Ciebie czekają!

Czym jest rower elektryczny?

Rower elektryczny to nowoczesna alternatywa dla roweru tradycyjnego. W odróżnieniu od klasycznych jednośladów, rowery elektryczne wspomagają jazdę przy pomocy silnika elektrycznego wbudowanego w koło. Rower elektryczny porusza się bezszelestnie i umożliwia jazdę bez zbędnego wysiłku rowerzysty. Rowery elektryczne są powszechnie używane na świecie – korzystają z nich zarówno starsi, jak i młodsi użytkownicy. Rowery elektryczne to idealny środek do poruszania się po zatłoczonej przestrzeni miejskiej oraz doskonały pomysł na rekreację.

ecobike

Rowery elektryczne EcoBike – naprawdę warto!

  1. Omijaj miejskie korki! Rowerem elektrycznym dużo szybciej dojedziesz, dokądkolwiek zechcesz – do pracy, szkoły, do znajomych czy na zakupy!
  2. Oszczędzaj!  Utrzymanie roweru elektrycznego jest dużo tańsze, niż eksploatacja samochodu. Na przejechanie 100km samochodem wydasz ok. 40zł. Za trasę tej samej długości przebytą rowerem elektrycznym zapłacisz jedynie 1zł, w tym zaoszczędzisz na nową baterię.  Roweru elektrycznego nie musisz rejestrować, ani ubezpieczać.
  3. Doceń komfort parkowania!  Rower elektryczny zaparkujesz bez żadnych opłat w dowolnym miejscu w mieście tak jak rower tradycyjny. Nie musisz go również garażować, wystarczy tradycyjna piwnica, korytarz lub balkon 😉
  4. Odkryj wygodę użytkowania! Szybko zapomnisz o szukaniu stacji benzynowej! W chwili wyczerpania się baterii, będziesz mógł ją naładować ponownie w dowolnym miejscu z dostępem do sieci elektrycznej!
  5. Bądź Eko! Używając pojazdu elektrycznego przyłączysz się aktywnie do walki o ochronę środowiska naturalnego! Przyczynisz się do redukcji poziomu emisji szkodliwych spalin samochodowych w Twoim mieście! Żaden inny pojazd mechaniczny nie jest tak ekologiczny jak rower elektryczny!
  6. Żyj zdrowo! Wykorzystując tradycyjny sposób użytkowania roweru oraz przebywając częściej na świeżym powietrzu, zadbasz o zdrowie i poprawisz kondycję fizyczną!
  7. Koniec z nadmiernym wysiłkiem!  Jeżdżąc na rowerze elektrycznym zawsze docierasz do celu świeży i niespocony. Nawet w upalne dni masz poczucie komfortu
  8. Baw się! Jazda na rowerze elektrycznym to świetna zabawa i nowe doświadczenia. Spróbuj, a polubisz to!

rowery elektryczne

Strona producenta www.rowery-elektryczne.pl/