Eurobike przedstawiciel produktów Selle Royal prezentuje NOWOŚĆ – siodełka z linii FORUM

FIRMA Selle Royal S.p.A. powstała we Włoszech w 1956 roku. Rozwija się dzięki pasji, nieustanie wsłuchując się w potrzeby cyklistów z całego świata. Niemal co dzień powstają nowe pomysły jak udoskonalić produkcję siodeł aby były jeszcze bardziej komfortowe! Ta nieustanna ewolucja, wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, doprowadziły do powstania NOWEGO produktu – siodełek z linii FORUM.

Eurobike od wielu lat jest przedstawicielem produktów Selle Royal w Polsce. Obecnie chcieliśmy zaprezentować właśnie tą NOWOŚĆ w naszej ofercie. Link do zakupu siodełek w naszym esklepie: https://www.eurobike.pl/shop/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=forum&submit_search=

Siodełka z linii Forum cechuje wygoda i wysoka jakość wykonania. Wyróżnia je większy otwór – który znacząco zmniejsza ucisk podczas jazdy a połączenie żelu ROYAL GEL z PIANKĄ MATRIX dodatkowo redukuje nacisk na kości kulszowe i poprawia krążenie krwi. Siodełka występują w trzech GRUPACH z podziałem na pozycję jadącego, które klienci Selle Royal znają od dawna, tj. Athletic, Moderate i Relaxed.

Forum Athletic 

to idealne siodło dla amatorskich wyścigów, miejskich dojazdów do pracy lub do wycieczek w pozycji lekkoatletycznej, wyposażone w specjalny kanał wentylacyjny poprawiający cyrkulację powietrza i zmniejszający ucisk w punktach kontaktu rowerzysty z siodłem.

Długość: 267mm

Szerokość: 156mm

Waga: 453g

Forum Moderate

to idealne siodło do zwiedzania okolicy lub dojazdów do pracy w pozycji
umiarkowanej. Jest nieco szersze i krótsze aby dostosować się  pozycji jadącego.

Długość: 271mm

Szerokość: 180mm

Waga: 521g

Siodełko Forum Moderate występuje też w wersji damskiej.

Długość: 261mm

Szerokość: 189mm

Waga: 541g

Forum Relaxed

to idealne siodło do spokojnej jazdy lub dojazdów do pracy w pozycji prawie wyprostowanej. Jest znacznie szersze i krótsze.

Długość: 247mm

Szerokość: 214mm

Waga: 561g

                                                                                                                                                 

 Siodełka FORUM łączą w sobie bezpośredni komfort pokrycia Soft-Touch Mokka z RoyalGel®, z poprawą krążenie krwi, zmniejszając o 40% nacisk, dzięki wyjątkowej trójwymiarowej strukturze żelu.

 ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Może Ci się również spodoba