GVX – nowy widelec do Gravela od SR Suntour

SR Suntour ma całkowicie nowy widelec do Gravela o nazwie GVX. Główka tapered, blokada hydrauliczna na goleni lub kierownicy (mocowanie na obejmę 31,8mm). Skok 50mm (możliwość zmiany w serwisie na 40 lub 60mm). Przystosowany do hamulców typu flat mount, dwie wersje osi, 15mm lub 12mm. Lekki, sztywny oczywiście powietrzny a dodatkowo posiada błotnik w zestawie.

Większość widelców wykorzystuje kombinację przesunięcia w koronie, a także haki, aby zapewnić pożądane całkowite przesunięcie. GVX idzie nieco inną drogą, tracąc przesunięcie na hakach i używając nachylonej korony, aby zapewnić od 47 do 45 mm przesunięcia w zależności od skoku widelca.
Widelec wygląda prawie normalnie po zamontowaniu na rowerze. Daje to widelcowi GVX liniowy wygląd bez przesunięcia, który w pewnym stopniu sprawia, że ​​wygląda bardziej jak konwencjonalny widelec nieamortyzowany.

Widelec ma prześwity na opony o szerokości do 45 mm z kołem 700c lub 50 mm z kołem 650b, a oprócz dołączonego mini błotnika ma nawet mocowania na błotniki.

Z widelcem otrzymujmy ergonomiczną manetkę blokady skoku montowaną na kierownicę (średnica obejmy 31,8mm). Lekka oś 15mm wkręcana jest kluczem inbusowym 6mm.

Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych na ul. Ostrowską 498 i ul. Starołęcką 18

lub do e-zakupów, do naszego sklepu internetowego – https://www.eurobike.pl/shop/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=FOLDA&submit_search=

Może Ci się również spodoba