Inteligentny trenażer wewnętrzy KICKR CORE

Nie przerywaj treningów zimą i przesiądź się na trenażer. Polecamy interaktywny model WAHOO KICKR Core! Potrafi symulować podjazd o nachyleniu do 16% Podłączany za pomocą protokołów Bluetooth i ANT+ masz możliwość kontroli pracy urządzenia za pomocą smartfona, tabletu, komputera rowerowego Wahoo czy laptopa. Dodatkowo ma wbudowany pomiar mocy. KICKR CORE jest kompatybilny z akcesoriami treningowymi KICKR, w tym z symulatorem nachylenia KICKR CLIMB i inteligentnym wentylatorem KICKR HEADWIND, co pozwala na zbudowanie idealnej konfiguracji dla Twoich potrzeb treningowych.

Wahoo Kickr Core to trenażer bezpośredni, który korzysta z zaawansowanych funkcji smart. Dzięki niemu podczas zimowych treningów w pomieszczeniu poczujesz się, jakbyś jeździł latem po asfalcie. W jaki sposób udało się to osiągnąć? W trenażerze zastosowano skomplikowane metody wyliczania oporu. Klasyczne koło zamachowe o masie 5,4 kg dopełnia reszty. Bezpośredni montaż roweru polega na włożeniu roweru bez tylnego koła do Wahoo. To z kolei przekłada się na większy realizm jazdy, cichą pracę i niesamowity opór. 

Silnik o mocy 1800 W zapewnia takie odczucia, że spokojnie można przeprowadzić trening siłowy. Sprzyja temu także bardzo solidna obudowa, dzięki której trenażer pozostaje stabilny niezależnie od tego, czy przeprowadzasz spokojny trening wytrzymałościowy czy siłowy interwał. 

Wiodąca w branży moc i dokładność w połączeniu z progresywnymi algorytmami, które lepiej odwzorowują wrażenie jazdy na świeżym powietrzu, sprawiają, że KICKR jest wybierany przez najbardziej wymagających rowerzystów na świecie.

Wahoo Kickr Core to innowacyjne technologie działania. Kickr Climb pozwala na doskonałe symulowanie podjazdu. Kickr Headwind gwarantuje oddawanie realnych warunków panujących na drodze. Wszystko to sprawia, że trenujący kolarz odczuwa naprawdę dużą przyjemność z ćwiczeń. Urządzenie symuluje podjazd o nachyleniu do 16%. Wszystkie czujniki mogą być podłączane za pomocą protokołów Bluetooth i ANT+, dzięki czemu jest możliwość kontroli pracy urządzenia za pomocą smartfona, tabletu, komputera rowerowego Wahoo czy komputera osobistego. Trenażer ma też wbudowany pomiar mocy, który pokazuje informacje z dokładnością do 2% .obsługiwane typy piasty: 130/135 mm QR, 12×142 i 12×148 sztywna oś – adaptery w zestawie.

Zapraszamy do sklepu na Ostrowską 498 w Poznaniu, zostały już ostatnie sztuki! Idealny na prezent

Może Ci się również spodoba