!!! JESIENNA !!! WYPRZEDAŻ !!! ROWERÓW !!!

– WIELKA JESIENNA WYPRZEDAŻ ROWERÓW W EURO BIKE PRODUCTS –

W piątek 20 października rusza nasza doroczna akcja promocyjna: dla naszych Klientów obniżamy ceny kolekcji z roku 2017 i nie tylko. W czasie jesiennej wyprzedaży  o 20% !,  o 30% !! a nawet o 40 % !!! zmniejszamy ceny rowerów KROSS, FUJI, a także naszych autorskich projektów  – komfortowych rowerów EUROBIKE oraz sportowych modeli DOCURA, na których już od kilku lat ścigają się z sukcesami znani w Polsce kolarze MTB oraz przełajowcy. Nie zabraknie także dobrych cen na coraz bardziej modne rowery elektryczne ECOBIKE, które w kończącym się sezonie rowerowym zrobiły furorę w całej Europie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom dorosłych, dzieci i młodzieży, kolarzy i rowerzystów, turystów i dojeżdżających rowerami do pracy. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie i w dobrej cenie, a nasi wykwalifikowani sprzedawcy służyć będą wszelką pomocą w odpowiednim wyborze i przystosowaniu roweru do wygodnej jazdy. Wszystkie sprzedawane przez nas rowery zaopatrzymy w dokumenty gwarancyjne, a w okresie ich użytkowania, dla utrzymania ich sprawności, stwarzamy możliwość korzystania z dwóch naszych punktów serwisowych w Poznaniu, gdzie zapewniamy naszym Klientom między innymi usługi mechaników certyfikowane przez firmę SHIMANO, światowej sławy producenta osprzętu rowerowego. 

Wyprzedaż trwać będzie od 20 października do 28 października. Nasze salony rowerowe w Poznaniu przy ul. Starołęckiej 18 oraz ul. Szwajcarskiej 1 a (pasaż Czerwona Torebka) czekają na zainteresowanych od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 19.30. Specjalnie dla naszych Klientów pracujemy także w najbliższą sobotę i niedzielę (21 i 22 października) w godzinach od 10.00 do 18.00.

Wszystkich, którym podoba się nasza wyprzedażowa oferta, a z jakiegoś powodu nie mogą odwiedzić nas osobiście, zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego. Wielka jesienna wyprzedaż rowerów w Euro Bike Products Piotr Pawlak obejmuje także dokonaną w okresie akcji promocyjnej sprzedaż rowerów na naszej stronie :
www.eurobike.pl/shop/

Serdecznie zapraszamy! Czekamy na Państwa już od najbliższego piątku w salonach i sklepie internetowym Euro Bike Products Piotr Pawlak.

Może Ci się również spodoba