Nowości firmy GIYO w naszej ofercie!

Tajwańska firma GIYO to jeden z największych producentów pompek z ponad 15-letnim doświadczeniem. Produkuje pompki stacjonarne, nożne, pompki mini oraz teleskopowe. Firmie nie obce są nowe technologie z użyciem najnowszych materiałów jak np. karbon czy aluminium obrabiane w technologii CNC.

Przestawiamy nowości za naszej oferty, cztery ciekawe modele pompek.

AIRTANK pozwala w wygodny sposób szybko napompować oponę Tubeless. Służy jako pojemnik który pod ciśnieniem po napompowaniu gromadzi powietrze (do 160PSI ) i wdmuchuje je do opony.


Wyjątkowa pompka z manometrem 2w1. Powiększona komora pozwala pompować koła i amortyzatory. Czytelny manometr, wężyk i mocowanie do ramy. Maksymalne ciśnienie 300 PSI

Wysokiej klasy pompka wykonana z aluminium z wyciąganym wężykiem. Aluminiowy korpus zapewnia sprawne działanie tej pompki na długie lata. Na wyposażeniu znajduje się uchwyt do pompki, który jest przykręcany pod koszykiem na bidon

Prosta i niezawodna pompka z mocnego tworzywa, obsługuje wentyl samochodowy i presta. wykończenie żółte – pompuje do 120PSI, wykończenie czerwone – pompuje do 100PSI.

Produkty GIYO charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz przystępną ceną. Przydają się oczywiście nie tylko początkującym kolarzom jak również profesjonalistom! Sami też używamy pompek GIYO i serdecznie polecamy Wam ich zakup w sklepach stacjonarnych Euro Bike Products przy ul. Starołęckiej 18 i ul. Szwajcarskiej 1 a w Poznaniu oraz w naszym sklepie internetowym, zapraszamy!

Może Ci się również spodoba