Oddaj rower na Ostrowską a będzie pod najlepszą troską!

Jak co roku ruszyła przechowalnia rowerów EuroBike! czyli przyjeżdżasz, zostawiasz na zimę rower, jeśli chcesz to my go serwisujemy i wiosną odbierasz rower gotowy do jazdy!

– zapraszamy –

Cena przechowywania roweru w naszej profesjonalnej przechowalni rowerów wynosi tylko 1,09 zł za dzień (przy okresie minimum 6 m-cy). Przechowalnia w Eurobike działa w okresie od 1 października do 31 marca. Podczas zimowania roweru można skorzystać DARMOWEJ oceny stanu technicznego roweru. Zasady przechowywania oraz ceny wraz z rabatami znajdziecie w formularzu poniżej

Jesień i zima to trudny czas dla właścicieli i ich rowerów, nie tylko tych używanych, ale również tych przechowywanych pod przysłowiową chmurką. Balkon to jedno z ostatnich miejsc odpowiednich do przechowywania roweru w okresie jesienno-zimowym.
Jeżeli nie posiadasz miejsca, bezpiecznego miejsca lub jedyną opcją jest wystawienie roweru na działanie niszczących warunków atmosferycznych zapraszamy do naszej przechowalni rowerów gdzie Twój rower może „przezimować” w odpowiednich warunkach. Nasza przechowalnia rowerów mieści się w bezpiecznym, suchym i ogrzewanym pomieszczeniu.

Zadbajcie o swój rower już teraz a on odpłaci się Wam przyjemnością z jazdy w przyszłym sezonie!!