Renolit smar w sprayu, nowość od FUCHS’a

Smar w sprayu Fuchs RENOLIT CA-LZ 400ml
to wysoce wydajny, plastyczny smar wapniowy dedykowany do długich okresów przesmarowań. Lepki o doskonałej odporności na działanie wody w tym wody morskiej, do smarowania połączeń śrubowych sprężynowych, łożyskowych, zwłaszcza w połączeniu z gumą, gdyż nie zawiera litu. Znacznie wydłuża okresy między serwisowe
Mini rurka na dyszy ułatwia dozowanie! Zakres temperatur -30°C do +120°C. Fluorescencyjny, kod producenta 601351273

Smar w sprayu RENOLIT CA-LZ doskonale sprawdza się w serwisie rowerowym. Dzięki konsystencji sprayu, łatwo i szybko można go aplikować w trudno dostępne miejsca! Po odparowaniu substancji lotnej trwale oblepia konserwowaną część, jest przy tym odporny na wodę, nawet morską! To znacznie poprawia prace elementów trących, chroni je przed zużyciem i tym samym wydłuża interwały serwisowe. Opakowanie 400 ml jest bardzo wydajne a poręczna dysza z rurką ułatwia aplikację. Poza konserwacją śrub czy łożysk świetnie nadaje się przy serwisie amortyzatorów, dzięki rozpyleniu trafia pod sprężynę negatywną widelca (fotografia poniżej), idealnie smarując prowadnicę ślizgową.

Smar w sprayu RENOLIT CA-LZ oraz inne produkty firmy FUCHS (oleje, smary stałe itp.) dostępne są w naszych sklepach rowerowych Eurobike, zapraszamy do na ulicę Starołęcką 18 (wejście przy głównej bramie STOMIL’a) oraz do nowej lokalizacji na ulicę Ostrowską 498 (wjazd przy Ulmie). 

Może Ci się również spodoba