Rowery Saveno już dostępne w naszym sklepie!

Saveno to marka polskich rowerów budowana przez firmę Polbike która istnieje od 1998 roku, cały czas prężnie się rozwija i poszerza zakres działalności. Łączy świeżość pomysłów z doświadczeniem zdobytym przez lata. Rowery Saveno wyróżniają się solidnym wykonaniem, różnorodnością i bardzo atrakcyjną ceną! Zaprojektowane są z myślą o potrzebach i gustach różnych Klientów.

Od tego roku rowery marki Saveno są do kupienia w jednym z naszych sklepów – na ulicy Starołęckiej 18 – wejście obok głównej bramy STOMILA! Właśnie pojawiła się kolekcja rowerów na 2019 rok – znajdziecie wśród nich modele MTB oraz trekkingowe. Każdy może wybrać coś dla siebie! Profesjonalna obsługa sprzedażowa zapewniona, serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

Firma Polbike jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego i prężnie działa na rzecz rozwoju rynku rowerowego w naszym kraju. Według najnowszych badań podczas godzinnej jazdy na rowerze spalamy około 600 kalorii. Czy bardzo się przy tym męczymy? Niekoniecznie. Rower pobudza do pracy bardzo silne mięśnie nóg i stymuluje pracę układu oddechowego. Dzięki temu zwiększamy naszą wytrzymałość tlenową, a co za tym idzie – kondycję. Dane statystyczne wskazują, że rowerzyści znacznie rzadziej zapadają na choroby serca, cukrzycę i nie grozi im nadmiar szkodliwego cholesterolu. Ponadto są to osoby szczęśliwe – obcujące z naturą, aktywne, pełne endorfin. Dlatego bardzo cieszymy się ze wzrostu popularności kolarstwa w Polsce!

Może Ci się również spodoba