Rowery Docura

          Jako Euro Bike Products Piotr Pawlak jesteśmy obecni na rynku od ponad dwudziestu lat, produkując rowery, sprzedając części i akcesoria rowerowe. Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych Klientów, podjęliśmy współpracę z jedną z najlepszych fabryk w Tajwanie produkującą ramy karbonowe. Wykorzystując naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, zaprojektowaliśmy całkiem nowe ramy. Postaraliśmy się aby spełniały najnowsze wymogi technologiczne jak i pasowały do obecnych trendów estetycznych. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują bardzo dobrej jakości produkt o ciekawym wyglądzie i w przystępnej cenie. Marka DOCURA przeznaczona jest dla wszystkich tych którzy chcą trenować i wygrywać jak profesjonaliści!
Na naszych rowerach jeździ wielokrotna reprezentantka Polski w kolarstwie górskim MAGDALENA SADŁECKA jak również  zawodnicy Euro Bike Kaczmarek Electic Team – najlepsza drużyna Skandia Maraton Lang Team 2015 ,2016 oraz 2017 roku!

Rowery jak i same ramy dostępne w naszych salonach oraz na naszych aukcjach na allegro! Zapraszamy do odwiedzin i przymiarek!!