SERWIS ROWEROWY

Jesienne chłodne i deszczowe dni to idealny czas na SPA dla Państwa rowerów.  Sprzęt wykorzystywany przez wiosenne i letnie miesiące z pewnością zasługuje na przegląd techniczny i odpowiednie przygotowanie do zimowania po to, by czekać na Państwa w gotowości kiedy znów pojawią się pierwsze promyki wiosennego słońca. 

PART BIKE

Już w tej chwili trwa akcja Eurobajkowych Piątków i nadchodzącego #BlackFriday, w związku z którą oferujemy przeglądy techniczne rowerów w cenach obniżonych o 50 % !!! Nasza certyfikowana przez znane na całym świecie SHIMANO SERVICE CENTER ekipa wykwalifikowanych mechaników czeka na Państwa rowery. W związku z ogromnym zainteresowaniem akcją przedłużymy ją dla naszych Klientów do ostatniego dnia stycznia.

SSC

 

  • MAŁY PRZEGLĄD TYLKO 30 zł!!!  (sprawdzenie stanu ogólnego roweru, regulacje przerzutek i hamulców, podcentrowanie kół, sprawdzenie ciśnienia w ogumieniu,  smarowanie łańcucha, sprawdzenie połączeń gwintowych)

  • DUŻY PRZEGLĄD TYLKO  95 zł!!! (czyszczenie smarowanie piast, suportu, sterów oraz napędu wraz z regulacją przerzutek i hamulców, centrowanie kół i sprawdzenie ciśnienia w ogumieniu, kontrola geometrii haka ramy oraz tylnej przerzutki, sprawdzenia połączeń gwintowych, smarowanie goleni amortyzatora -bez rozbierania, mycie roweru)

  • PRZY ZAKUPIE ROWERU – OBOWIĄZKOWY PRZEGLĄD GWARANCYJNY GRATIS!

 

Ruchomy rower

 

*Promocją objęta jest usługa naszych mechaników, Klient ponosi koszty zakupu części rowerowych wymagających wymiany. Zapraszamy do naszych salonów przy ul. Starołęckiej 18 oraz ul. Szwajcarskiej 1 A w Poznaniu.

Może Ci się również spodoba