Stylowe rowery LE GRAND firmy KROSS to 100% czystego lansu!

LE GRAND TO  WOLNOŚĆ I SWOBODA!
Rower miejski to coś więcej niż dwa kółka i kierownica.  To także coś więcej niż tylko piękny rower. To hipsterski lans  w industrialnej dżungli! Le Grand to tylko i aż rower miejski.Le Grand to rower , w którym zakochasz się od pierwszego wrażenia i już na zawsze. Nieważne, czy jeździsz na co dzień, czy od święta, Le Grand będzie Twoim wiernym towarzyszem jazdy z przyjaciółmi i podczas miejskich przejażdżek.
RUSZAJ W MIASTO  

 

 

 

Mieszkasz w wielkim mieście. Albo mieszkasz w mniejszym mieście. Pracujesz, studiujesz, albo spędzasz czas tak, jak masz ochotę. Więc kiedy tylko chcesz, ruszasz w miasto na swoim klasycznym rowerze Le Grand i jedziesz tam, gdzie chcesz. Możesz mieć pewność, że będzie stylowo i wygodnie, uśmiech sam pojawi się na Twojej twarzy i na twarzach ludzi, których będziesz mijać.

Rama rowerowa – w niej bije serce roweru. To od niej zależy styl, bezpieczeństwo i komfort jazdy. Le Grand od początku doskonali konstrukcje ram własnego projektu. Każda rama przechodzi precyzyjne badania wytrzymałościowe z zachowaniem najwyższych standardów,  można na niej polegać niezależnie od sytuacji. Z tego powodu, właśnie teraz firma KROSS oferuje możliwość przedłużenia gwarancji na ramę roweru z kolekcji 2017 aż do 5 lat! WYSTARCZY WYPEŁNIĆ KRÓTKĄ ANKIETĘ A GWARANCJĄ NA RAMĘ  ZOSTANIE PRZEDŁUŻONA O DODATKOWE 3 LATA.

 

W naszym salonie EUROBIKE  sprzedajemy rowery Le Grand. Kilka modeli mamy na miejscu, ponadto możemy zamówić dla Państwa każdy model, który sobie wymarzyliście, oczywiście jeśli będzie dostępny w firmowym magazynie Krossa. Zamówiony rower będzie złożony ze zrobionym za 0 zł tak zwanym przeglądem zerowym, ponad to, jeśli rower został kupiony w naszym sklepie, za pół ceny wykonujemy obowiązkowy przegląd gwarancyjny!  Nasi sprzedawcy jako wieloletni specjaliści w branży rowerowej, chętnie doradzą i dopasują rower do Państwa potrzeb.

Zapraszamy na ulicę Szwajcarską 1A do pasażu Czerwona Torebka przy stacji BP!

Może Ci się również spodoba