WŁĄCZ LAMPKI, WYŁĄCZ RYZYKO !!!

Oświetlenie roweru i zapewnienie rowerzyście odpowiedniej widoczności to absolutnie konieczny warunek uczestniczenia w ruchu drogowym.

Współpracujący z nami producenci lampek rowerowych dostarczają naszym salonom rowerowym szeroki wybór asortymentu zarówno pod względem technicznym jak i designerskim. Oferujemy lampki przedni i tylne, zasilane wymiennymi bateriami oraz wyposażone w akumulatorki litowo – jonowe, dzięki czemu można je doładować poprzez USB. Dzięki diodom typu LED lampki dostarczają odpowiednią ilość światła by nie tylko stanowić światła pozycyjne dla rowerów, ale także ułatwić kierującemu orientację na zaciemnionej trasie. Większość lampek rowerowych wyposażonych jest w opcję korzystania ze światła stałego oraz pulsacyjnego, dzięki któremu jeszcze łatwiej zaznaczyć swoją obecność wśród innych pojazdów. Dostępne w naszych sklepach lampki  posiadają odpowiednio mocne uchwyty, które pozwalają na wyjątkowo prosty montaż sprzętu w rowerze i jazdę po zróżnicowanej nawierzchni. Naturalnie oświetlenie rowerowe jest odporne na deszcz, śnieg i wszelką jesienno – zimową wilgoć. Odpowiednio używane przez kilka sezonów zwiększają prawdopodobieństwo bezproblemowych i bezkolizyjnych rowerowych dojazdów do pracy czy poruszania się rowerem dla zdrowia i przyjemności.

 

Zapraszamy do naszych salonów przy ul. Starołęckiej 18 i ul. Szwajcarskiej 1 A (Czerwona Torebka) w Poznaniu, gdzie wykwalifikowani sprzedawcy pomogą Państwu dobrać oświetlenie oraz udzielą wskazówek jak odpowiednio je zamontować. 

Może Ci się również spodoba