Zadbaj o swoje bezpieczeństwo z Eurobike

Bezpieczny rower to między innymi sprawne hamulce, proste koła, dobre opony i działające oświetlenie!
Nasz serwis szybko i fachowo sprawdzi Twój rower. Niespodziewana wywrotka jednak zawsze może się zdarzyć i to nie z naszej przyczyny. Czy to w lesie czy na ulicy. Warto więc nosić kask, pamiętajmy – tylko firmowe produkty spełniają rygorystyczne normy jakości ( DIN EN 1078 CE) zapewniające bezpieczeństwo podczas wypadku. Zadaniem kasku jest pochłonięcie energii kinetycznej podczas uderzenia w skorupę (często kończy się to jej pęknięciem) i ochrona głowy przed urazami.

Kask firmy LAZER Genesis – lekki przewiewny i przede wszystkim BEZPIECZNY!

W naszych sklepach kupicie kaski belgijskiej firmy LAZER – to prawie 100 lat doświadczenia i tradycji w konstruowaniu bezpiecznych kasków! Obejrzyj jak powstaje taki KASK…

Jazda na rowerze jest prawie synonimem Flandrii. Brukowane drogi, wąskie zakręty i małe miasteczka. To tutaj, w sercu wyścigów kolarskich i klasycznych, dzięki pasji do kolarstwa powstają kaski Lazer, w pełnej ofercie i dla wszystkich stylów jazdy rowerowej!

CRASH REPLACEMENT PROGRAM czyli NOWY kask LAZER za 50% ceny,

jeśli podczas wypadku ulegnie on zniszczeniu (3 lata od daty zakupu) – o szczegóły pytaj naszych sprzedawców.

Zapraszamy do naszych serwisów oraz sklepów – ul. Starołęcka 18 (wejście główna brama STOMILA) i ul. Ostrowska 498 (wjazd na PARKING za Ulmą).

SPRAWDŹ Z NAMI SWOJE BEZPIECZEŃSTWO

Do zobaczenia 😉

Może Ci się również spodoba