Łańcuchy KMC dostępne w sklepach Eurobike to gwarancja jakości!

Od ponad 40-stu lat, firma KMC produkuje łańcuchy rowerowe, zdobywa wciąż nowe doświadczenie, stosuje najnowsze technologie. Wszystko po to aby zaoferować najlepsze łańcuchy  i wyróżnić się na tle konkurencji! Jest aktywnie zaangażowana w kolarstwo wsłuchuje się w opinie użytkowników i dzięki temu nieustannie doskonali swoje produkty.

Dlaczego KMC?

KMC to zgodność 

Łańcuchy rowerowe KMC są w 100% zgodne z większością dostępnych systemów. KMC nie stosuje podziału na rodzaje kolarstwa;, łańcuchy są odpowiednie zarówno na szosę, jak i off-road. Sposób, w jaki KMC dzieli swoje łańcuchy jest logiczny: na przykład każdy nasz produkt z serii X11 będzie pasował do każdego 11-rzędowego systemu.

KMC to łatwy montaż 
Prawie każdy łańcuch KMC jest dostarczany ze spinką. Montaż łańcucha jest szybki, łatwy, bezpieczny i wygodny. W celu skrócenia łańcucha do żądanej długości wystarczy użyć skuwacza do łańcucha. W celu montażu lub demontażu spinki, KMC zaleca skorzystać z narzędzia do skuwania i rozkuwania.

KMC to wytrzymałość
Na podstawie wielu przeprowadzonych testów, KMC twierdzi, że ich łańcuchy wytrzymują dłużej niż ich odpowiedniki oferowane przez inne marki. Unikalna gwarancja satysfakcji, oferowana w produktach KMC dowodzi ich niezawodności.

KMC to dumny sponsor
Wspiera wiele teamów w różnych rodzajach kolarstwa: w kolarstwie górskim KMC wspiera młode talenty takie jak Team Haibike KMC, oraz olimpijskich medalistów takich jak Sabine Spitz (Team Sabine Spitz) i Julie Bresset (Team BH-SR Suntour-KMC). W kolarstwie szosowym KMC wpiera profesjonalne teamy takie jak Team Dimension Data for Qhubeka i Caja Rural-Seguros RGA. Sponsoring stanowi ważną część sukcesu KMC. Połączenie testowania produktów w trakcie najbardziej wymagających zawodów z badaniami i wkładem w rozwój najlepszych zawodników prowadzi do nieustannych ulepszeń i innowacji.

KMC to też odpowiedzialność za środowisko
Nieustannie stara się wytwarzać produkty najlepszej jakości o minimalnym wpływie na środowisko naturalne. Na dowód spełniania europejskich standardów, KMC jako pierwszy i jedyny producent łańcuchów dokonuje pomiarów emisji dwutlenku węgla. W celu ograniczenia emisji, energochłonne procesy nieustannie poddawane są optymalizacji. KMC w swoich fabrykach podejmuje również bardziej oczywiste kroki, takie jak stosowanie paneli słonecznych pozwalających na redukcję lub nawet neutralizację zużycia energii elektrycznej.

Przychody170 milionów USD

kmc 910 BMX

W naszych salonach rowerowych https://www.eurobike.pl/sklep-rowerowy-poznan/do wyboru między innymi łańcuchy KMC 8,9,10 i 11 rzędowe w złotym i srebrnym kolorze, polecamy
Zapraszamy!

Może Ci się również spodoba