Szkolenia SR Suntour

Co roku, na początku października Euro Bike Products jako oficjalny dystrybutor produktów Sr Suntour, organizuje w siedzibie na ulicy Ostrowskiej szkolenia dla serwisantów sklepów rowerowych. Szkolenie obejmuje zagadnienia z części teoretycznej, omawiającej najczęściej kupowane modele widelców (XCT,XCM,NEX,Raidon), kryteria doboru w zależności od rodzaju ramy, rozmiaru koła, stosowanych hamulców czy stylu jazdy. Przedstawiamy budowę widelców i rodzaje materiałów z których są zbudowane, jak też ustawianie tzw SAG’u. Poruszamy temat zgłoszeń reklamacyjnych. Następnie przechodząc do części praktycznej nasz serwisant omawia podstawową konserwację widelców oraz najczęściej występujące awarie amortyzatorów, pomagając skutecznie poradzić sobie z naprawą czy też przeglądem pogwarancyjnym.

Każdy z uczestników może sam rozebrać na części pierwsze amortyzator i pod okiem naszego serwisanta złożyć go z powrotem. Wykorzystujemy przy tym firmowe klucze SR Suntour – które są do nabycia w naszym esklepie
https://www.eurobike.pl/shop/217-klucz-do-regulatora-i-korkow-trekkingowych.html?search_query=klucz&results=59

oraz smary firmy FUCHS, które znacznie wydłużają żywotność amortyzatora oraz są w bardzo przystępnych cenach!
https://www.eurobike.pl/shop/67-oleje-smary

W przyjaznej atmosferze serwisanci z całej Polski zdobywają kolejne umiejętności, które przydadzą im się w codziennej.

Podsumowaniem szkolenia jest rozdanie certyfikatów, które z sklepowych serwisów czynią „autoryzowany punkt serwisowy” produktów marki Sr Suntour!

Facebook
Instagram