Łańcuchy KMC są gwarancją niezrównanej trwałości i przystępnej ceny!

KMC od 30-lat zdobywa  doświadczenie w produkcji łańcuchów, stosuje najnowocześniejsze technologie  i  innowacyjne konstrukcje.
Jako firma jest aktywnie zaangażowana w kolarstwo aby produkty mogły być z roku na rok coraz lepsze.  Wspiera wiele teamów w różnych rodzajach kolarstwa. W kolarstwie górskim KMC wspiera młode talenty takie jak Team Haibike KMC, oraz olimpijskich medalistów takich jak Sabine Spitz (Team Sabine Spitz) i Julie Bresset (Team BH-SR Suntour-KMC). W kolarstwie szosowym KMC wpiera profesjonalne teamy takie jak Team Dimension Data for Qhubeka i Caja Rural-Seguros RGA. Sponsoring stanowi ważną część sukcesu KMC. Połączenie testowania produktów w trakcie najbardziej wymagających zawodów z badaniami i wkładem w rozwój najlepszych zawodników prowadzi do nieustannych ulepszeń i innowacji.

Podstawowe cechy łańcuchów KMC to:

  • ZGODNOŚĆ – Łańcuchy rowerowe KMC są w 100% zgodne z większością dostępnych systemów. Nie stosujemy podziału na rodzaje kolarstwa; nasze łańcuchy są odpowiednie zarówno na szosę, jak i off-road. Sposób, w jaki KMC dzieli swoje łańcuchy jest logiczny: na przykład każdy nasz produkt z serii X11 będzie pasował do każdego 11-rzędowego systemu .
  • ŁATWY MONTAŻ – Prawie każdy łańcuch KMC jest dostarczany ze spinką. Montaż łańcucha jest szybki, łatwy, bezpieczny i wygodny. W celu skrócenia łańcucha do żądanej długości wystarczy użyć skuwacza do łańcucha. W celu montażu lub demontażu spinki, KMC zaleca skorzystać z narzędzia do skuwania i rozkuwania.
  • WYTRZYMAŁOŚĆ – Na podstawie wielu przeprowadzonych testów, możemy stwierdzić że łańcuchy KMC wytrzymują dłużej niż ich odpowiedniki oferowane przez inne marki. Nasza unikalna gwarancja satysfakcji, oferowana dla wielu naszych produktów, dowodzi naszej niezawodności.

 

W naszych salonach rowerowych do wyboru między innymi łańcuchy KMC 9,10 i 11 rzędowe w złotym i srebrnym kolorze. Zapraszamy!

Wybierz swój łańcuch:

https://indd.adobe.com/view/2fc85436-d971-4305-83f0-2fb7137ca729