ORION GROUP Srl to 30 lat doświadczenia w produkcji błotników rowerowych!

Firma ORION produkująca wspaniałe błotniki została założona na początku lat 80-tych przez rodzinę De Poli, jako prestiżowego producenta wytłaczanych błotników z tworzywa sztucznego i aluminium, dziś ORION GROUP Srl, http://www.oriongroup.it/english/index.html    jest międzynarodowym liderem w dziedzinie produkcji błotników do rowerów. Założyciel firmy Gavino, ponad trzydzieści lat temu, był pierwszym, który przekazał ducha przedsiębiorczości swojej córce, która dziś przekazuje ją swoim dzieciom Andrei i Davide Favaro. Skonsolidowane doświadczenie, specjalizacja w błotnikach, inicjatywa i nieustanne zaangażowanie sprawiają, że ORION GROUP Srl jest dynamiczną i wydajną firmą, obsługującą klientów na całym świecie. Dzięki niezawodności, determinacji i pewności w osiągnięciu wspólnych celów, ORION GROUP Srl udało się pozyskać ponad 250 klientów na całym świecie i nadal będzie podążać tą ścieżką, aby nadążyć za dynamizmem rynku rowerowego. Adres firmy:
ORION GROUP Srl – Via Leonardo, 43 – 35018 San Martino di Lupari (PD) Italy

 

Firma Eurobike Products Piotr Pawlak montuje i sprzedaje błotniki od około 20 lat. Ze względu na wysoką jakość i mnogość kolorystyki, błotniki firmy Orion cieszą się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem wśród rowerzystów! Posiadamy w swojej ofercie błotniki do kół 24″, 26″ oraz 28″, w różnych szerokościach, dostosowanych do różnych typów opon rowerowych. Błotniki wykonane są z wytłaczanych profili z tworzywa sztucznego i aluminium trwale zespolonych w procesie produkcji. Dzięki tej metodzie łączą niewiarygodną wręcz wytrzymałość i typowo włoską estetyką. Proste w montażu odporne na warunki atmosferyczne! W sprzedawanym komplecie – oczywiście poza błotnikami – znajdują się dwa chlapacze oraz nosek do przodu, cztery pręty z mocnego drutu ocynk wraz z nakładkami do prętów, mocującymi je w systemie GRIP-Type (wsuwamy pręt i przekręcamy blokując go nakładką plastikową) oraz wieszak do zamocowanie tylnego błotnika.

Błotniki ORION kupisz w sklepach stacjonarnych Euro Bike Products przy ul. Starołęckiej 18 i ul. Szwajcarskiej 1 a w Poznaniu w naszym sklepie internetowym oraz na allegro (użytkownik Eurobike) zapraszamy!

Facebook
Instagram