Rowery KROSS’a w salonie Eurobike ul. Szwajcarska 1A w Poznaniu

          Firma KROSS od 1990 roku, dzięki pasji, wizji i konsekwencji stała w czołowym producentem rowerów w Europie. W wyniku licznych inwestycji w Przasnyszu powstał nowoczesny zakład produkcyjny z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Rok 2006 to przełom dla marki KROSS, wprowadzono segmentację produktu na grupy rowerów: górskie, miejskie, trekkingowe, dziecięce, cross, szosowe. Zastosowano nowe wzornictwo, nową jakość – lepsze ramy, komponenty, materiały oraz rozszerzono dystrybucję w sklepach specjalistycznych. KROSS zaczął konkurować technologicznie i wizerunkowo ze światową konkurencją. Zadowoleni klienci, a także praca nad poszerzaniem oferty rowerów zarówno specjalistycznych jak i rekreacyjnych pokazują, że marka Kross rozwija się w dobrym kierunku.

Od 2015 sportowy team Krossa reprezentuje srebrna medalistka IO w Pekinie – Maja Włoszczowska. Polka z Igrzysk w Rio przywiozła srebrny medal.

Chcąc rywalizować z najlepszymi fabrycznymi teamami świata w 2017 r. do teamu dołączyła Jolanda Neff –   wielokrotna medalistka mistrzostw świata i Europy MTB oraz najmłodsza zdobywczyni Pucharu Świata MTB XCO w historii, obecnie liderka rankingu UCI MTB XC!

DWA KOŁA, JEDNA PASJA – to hasło wyznacza cele firmy i pokazuje Światu, że firma KROSS dokłada wszelkich starań aby być jedną z najlepszych firm rowerowych!

Jako EUROBIKE od 2014 sprzedajemy w naszym salonie rowery Krossa. Wiele modeli mamy na miejscu, ponadto możemy zamówić dla Państwa każdy model, który sobie wymarzyliście, oczywiście jeśli będzie dostępny w firmowym magazynie Krossa. Zamówiony rower będzie złożony ze zrobionym za 0zł tak zwanym przeglądem zerowym, ponad to, jeśli rower został kupiony w naszym sklepie, za pół ceny wykonujemy obowiązkowy przegląd gwarancyjny!  Nasi sprzedawcy jako wieloletni specjaliści w branży rowerowej, chętnie doradzą i dopasują rower do Państwa potrzeb.
Zapraszamy na ulicę Szwajcarską 1A do pasażu Czerwona Torebka przy stacji BP!

Może Ci się również spodoba