SR Suntour JORDAN SARROU Mistrzem Świata UCI w MTB XC

OGROMNE ZWYCIĘSTWO W SZALONYCH WARUNKACH W NIEPRZECIĘTNIE ZIMNYM I BŁOTNYM LEOGANGU w AUSTRII WYNIK SRSUNTOUR: ZŁOTY I BRĄZOWY MEDAL W XC MTB

10.10.20 – Jordan Sarrou na pewno zaznaczy tę datę w kalendarzu. Od samego początku Jordan szybko objął prowadzenie w wyścigu mężczyzn Elite XC i kontrolował je do perfekcji na wymagającej i trudnej technicznie trasie zawodów w Leogang.

Sarrou konsekwentnie bardzo mocno naciskał od początku do końca, aby zrealizować jedno ze swoich największych marzeń: zostać MISTRZEMEM ŚWIATA XC. Dzięki wytrwałości ducha i niezawodności sprzętu Francuz na co dzień jeżdżący w SR Suntour ABSOLUTE-ABSALON – BMC TEAM stanął na podium wraz z kolegą z teamu Titouan Carod który zakończył wyścig na III pozycji.

I i III miejsce to niesamowity wynik dla rodziny SRSUNTOUR WERX i oczywiście wyjątkowy dowód wydajności zestawu zawieszenia AXON34 WERX / EDGE.

Julien Absalon gratuluje Sarrou niesamowitego sukcesu!

EURO BIKE PRODUCTS Piotr Pawlak jako oficjalny przedstawiciel firmy SR SUNTOUR w Polsce gratuluje sukcesu zawodnikom z teamu SR Suntour ABSOLUTE-ABSALON-BMC TEAM