Włącz e-rower z Eurobike!

Zapraszamy do naszych sklepów po rowery elektryczne Trans Hybrid znanej i cenionej polskiej marki KROSS!

Firma KROSS która od 1990 roku dzięki pasji, wizji i konsekwencji swojego założyciela w 20 lat z małego sklepu rowerowego przekształciła się w czołowego producenta rowerów w Europie posiada kilka modeli tzw e-bików.

U nas znajdziecie piękną damkę Trans Hybrid 2.0 oraz „wypasionego ” mena Trans Hybrid 5.0

Oba modele wyposażone są w napęd –  silnik, bateria, sterowanie – japońskiej firmy Shimano o nazwie STePS

Silnik w Trans Hybrid

Mocny i lekki silnik Shimano zaprojektowany z myślą o optymalnym przeniesieniu mocy, długotrwałej pracy i dawaniu przyjemności z jazdy. Odporny na wszystkie warunki pogodowe, płynny, inteligentny i łatwy w obsłudze system wspomagania pedałowania oraz smukła, kompaktowa konstrukcja zintegrowana z ramą roweru!

Akumulator w Trans Hybrid

Dzięki szybko ładowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu o wysokiej pojemności dojedziesz na miejsce… i wrócisz! Wspomaganie jazdy do 120 km na jednym ładowaniu, 1000 cykli ładowania bez znaczącej utraty mocy. Krótki czas ładowania pozwalający na częste podróże.

Sterowanie w w Trans Hybrid

 Na kierownicy zamontowany jest panel sterowania, na którym wyświetlana może być informacja o prędkości, przejechanym dystansie, trybie wspomagania oraz o stanie naładowania akumulatora i dostępnym zasięgu. Po lewej stronie, przy chwycie znajduje się bardzo ergonomiczna manetka do zmiany trybów jazdy oraz przełączania się między wyświetlanymi informacjami.

Po zakupie warto też pamiętać o przedłużeniu gwarancji na ramę. Rower posiada dwu letnią gwarancje, natomiast po zarejestrowaniu się na stronie internetowej Krossa, można wydłużyć gwarancję na ramę o dodatkowe trzy lata, warunkiem jest wykonywanie regularnych przeglądów roweru.  Zapraszamy do naszych sklepów!

 

Może Ci się również spodoba