Z Nowym Rokiem nowym krokiem!

Zrób krok na przód i przesiądź się na e-bika! Rower Ecobike Even to składak ze wspomaganiem elektrycznym. Szybki, lekki, wydajny. Rower rozpędza się do 25 km/h, a nowoczesny kontroler sprawia, że robi to płynnie i nie szarpie. Baterie wyprodukowane na ogniwach firm Greenway (10,4Ah / 13 Ah) i są umiejscowione za rurą podsiodłową w pionie, co pozwala je bardzo wygodnie wyjmować.

Każdy egzemplarz fabrycznie wyposażany jest w manetkę gazu, którą można uruchomić wspomaganie podczas prowadzenia roweru.

Na kierownicy znajduje się wyświetlacz LCD, za pomocą którego można konfigurować wspomaganie i kontrolować różne dane, takie jak przejechane kilometry, czy poziom naładowania baterii.

Mimo niewielkich rozmiarów Even pozwala mknąć przez miasto komfortowo. Amortyzowany widelec RST Carve P20 pochłania kłopotliwe nierówności, czyniąc jazdę przyjemną, a siodło Selle Royal sprawia, że siedzi się bardzo wygodnie. Kierownica z szerokim zakresem regulacji wysokości pozwala idealnie dopasować rozmiar roweru do wzrostu i jest dodatkowym atutem przy składaniu roweru. Zastosowaliśmy także przerzutkę Shimano Tourney z 6-cioma przełożeniami dla elastyczności w zróżnicowanych warunkach, a trwałe opony Schwalbe Big Apple zapewniają świetną trakcję i dobrze wybierają nierówności.

Wśród wyposażenia znajduje się kompletne oświetlenie, przy czym przednia lampka zasilana jest z baterii zasilającej wspomaganie. Ma też praktyczny bagażnik i błotniki.

Bateria

Siła baterii 13Ah to 476 Wh (mierzona w Wh – watogodzinach) przekłada się m.in. na maksymalny zasięg trasy i czas jazdy rowerem elektrycznym ze wspomaganiem przy w pełni naładowanej baterii i wynosi 110 km jednak rzeczywista odległość zależna jest od wagi rowerzysty, trudności terenu jak również poziomu wspomagania.

Waga roweru

Łączna waga wszystkich elementów roweru – silnik, bateria, rama oraz osprzętu wynosi 19 kg. Rowery elektryczne EcoBike charakteryzuje najniższy stosunek wagi do mocy silnika

Moc Silnika

Moc silnika roweru elektrycznego przekłada się na maksymalną prędkość, do jakiej silnik będzie wspomagał jazdę i wynosi 250 W. EcoBike ze względu na ograniczenie określone przepisami pozwala wspomagać jazdę do prędkości 25 km/h.

Rower z baterią 10Ah kosztuje 4 799zł , z większą baterią 13Ah 5 099zł

Zapraszamy do naszych sklepów rowerowych na ul. Ostrowską 498 i ul. Starołęcką 18 w Poznaniu

Może Ci się również spodoba