Zapraszamy na jazdę próbną rowerem elektrycznym!

Od dziś przez najbliższy miesiąc, zapraszamy do naszego sklepu na jazdę próbną rowerem elektrycznym. Za deszcz nie możemy odpowiadać – wtedy jazdy raczej niemożliwe – ale dobry humor po rundzie elektrykiem zapewniamy!

Zapraszamy na jazdy próbne, nasi doświadczeni sprzedawcy, chętnie wyjaśnią na czym polega jazda na rowerze elektrycznym i czym się ona różni od jazdy na rowerze bez wspomagania.

Do Państwa dyspozycji, mamy rowery elektryczne: miejskie, górskie, trekkingowe oraz składaki. Rowery mają różnej wielkości koła i na każdym jeździ się trochę inaczej. Zawsze staramy się dobrać taki rower aby spełniał oczekiwania różnych klientów, dając im maksymalne zadowolenie i jazdy.

Opowiemy Państwu o szczegółach technicznych poszczególnych rowerów i jak to wpływa na wspomaganie w rowerze elektrycznym. Pokrótce przedstawimy różne techniki jazdy w zależności od wybranych trybów doładowania silnika elektrycznego oraz jego umiejscowienia w rowerze.

Zapraszamy codziennie od godz.10 do godz.18, oraz w soboty od godz.10 do godz.14 na ulicę Ostrowską 498 (wjazd za Ulmą).

Polub nas na Facebooku.. https://fb.watch/88jp0yEqWD/